S tepelno izolačnými fóliami LLumar šetrite energiu.

Okná sú dôležitou súčasťou každej budovy. Na zateplenie stien sme si už zvykli, ale že sa dajú zatepliť aj okná ešte nie. S fóliami od spoločnosti LLumar to je možné. Spoločnosť LLumar tvrdí, že po nalepení fólií na okná, sa môžu celkové náklady na energie v domácnosti znížiť o 40% a v úradoch o 15%.  Pre našu zemepisnú polohu to bohužiaľ nie je až také ružové, ale usporiť sa dá. Ak predpokladáme, že najčastejšie sú na naších budovách okná s čírim dvojsklom je po nalepení fólie možná  priemerná úspora od 4 do 8% ročne. 

 

Ako to funguje

Funkcia fólie

Objektové fólie LLumar môžu znížiť náklady na ohrev a ochladzovanie tým, že odrazia solárnu energiu z vonku, eliminujú teplé a chladné miesta vo vnútri a zabránia úniku tepla.

Rad reflexných a Low-E séria Vám pomôžu:

  • Znížiť dopad solárnej energie až do 85% 
  • Zablokovať 99% škodlivého UV žiarenia 
  • Zlepšiť pohodlie obyvateľov zredukovaním tepla a oslnenia 
  • Fólie Low-E (low-emissivity) vylepšujú izolačné vlastnosti po celý rok.

Teraz máte na výber, či zatiahnete, žalúzie, rolety, okenice,  budete ticho trpieť, alebo si vyberiete okennú fóliu LLumar od spoločnosti Secar Košice. Fólie sú dodávané v rôznych farebných odtieňoch a intenzite zafarbenia, takže budete mať možnosť vychutnať si pohľad, bez toho aby Ste vedel, že tam fólia je.

 

stupne tonovania

 

Odporúčanie výrobcu