Ako si zabezpečiť dom, byt, alebo kancelárie?

Ochráňte svoj hrad!

Základom správnej voľby je vybrať si taký zabezpečovací systém, ktorý je navrhnutý na mieru práve Vám a aj v budúcnosti sa Vám prispôsobí. Prečo by ste mali nútiť starú mamu, aby pri príchode a odchode z domu zadávala nejaký kód na klávesnici, ktorú bez okuliarov ani nevidí, keď je to možné aj ináč.

Firma Secar Košice sa špecializuje na dodávku a montáž elektronického zabezpečovacieho systému JABLOTRON a PARADOX, ktoré umožňujú svojou variabilitou prispôsobiť ich na mieru mnohým používateľom. V ponuke sú klasické drôtové systémy, bezdrôtové systémy (odpadá nutnosť ťahania kabeláže) a hybridné systémy (obsahuje drôtové aj bezdrôtové snímače).

K dispozícií sú nasledujúce snímače: pohybové PIR, magnetické, dymové, na únik horľavých plynov, na rozbitie skla a záplavové detektory. Poplachovú správu je možné odoslať prostredníctvom telefónneho, alebo GSM komunikátora na 4, alebo 8 telefónnych čísel, e-mailom. Pri použití GSM komunikátorov a príslušných modulov je možné aj diaľkové sledovanie, alebo ovládanie systému na klávesnici, mobilným telefónom, alebo z PC.
Ovládanie je jednoduché a prispôsobivé (klávesnica, diaľkový ovládač, RIFD príveskom, časovaním), dajú sa meniť podmienky reakcie snímačov (napr. po kúpe psa), s jedným ovládačom je možné ovládať auto, dom, firmu a chatu. Ústredne je možné nastaviť tak, aby umožňovali strážiť jednotlivé časti domu samostatne, alebo v závislosti od iných častí. Napríklad, ak Ste doma je možné stráženie garáže a technických miestnosti a večer ak idete spať zapnete aj prízemie. Ak sa zapne prízemie je možné nastaviť automatické zapnutie garáže a technických miestností. Najvyššie rady našich ústrední umožňujú rozdeliť objekt až na 32 častí.
Nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre Váš objekt a zistíte, že elektronické zabezpečovacie systémy sú finančne oveľa dostupnejšie, než ste si mysleli.

Plagát Oasis